Wrocławska szkoła programowania dla dzieci Młodzi Programiści.eu

szkoła programowania dla dzieci Wrocław

Młodzi Programiści to szkoła programowania dla dzieci, która pomaga im w nauce podstaw programowania i technologii cyfrowej. Program został stworzony, aby pomóc dzieciom zdobyć umiejętności, które są niezbędne do rozwoju w dzisiejszym świecie cyfrowym. Celem szkoły jest pomoc dzieciom w rozwoju ich kompetencji cyfrowych, aby móc wykorzystywać je w przyszłości na rynku pracy.

Program szkoły obejmuje naukę podstaw technik programowania, a także wiedzy na temat współczesnego świata cyfrowego. Uczniowie uczą się podstaw programowania, m.in. języków, takich jak HTML, Python, CSS i JavaScript. Uczestnicy biorą również udział w zajęciach dotyczących tworzenia gier, projektowania stron internetowych i tworzenia aplikacji. Uczniowie są również wyposażeni w narzędzia do tworzenia aplikacji, takie jak Raspberry Pi, które uczą projektowania i programowania. Program jest dostępny dla dzieci w wieku od 7 do 16 lat.

Kursy programowania w szkole prowadzone są zarówno stacjonarnie i online na dziesięciu poziomach zaawansowania. Nauka odbywa się w systemie rocznym - dwa semestry zimowy i letni. Organizowane są też kursy wakacyjne i kursy podczas ferii zimowych.

Młodzi Programiści.eu

WWW