Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń - organizacja konferencji hybrydowych

Fabryka Wydarzeń to wrocławska agencja eventowa, która specjalizuje się w organizowaniu imprez dla swoich klientów. Prowadzi różnego rodzaju wydarzenia, w tym zabawne imprezy firmowe czy konferencje. Organizuje je zarówno stacjonarnie, jak i online. Stosuje przy tym autorską koncepcję 3K - koncepcja, kreacja, koordynacja.

konferencja hybrydowa

Konferencja hybrydowa

Zespół Fabryki Wydarzeń może pochwalić się profesjonalną wiedzą i dużym doświadczeniem. Wszystko to wpływa na zagwarantowanie uczestnikom wydarzenia dobrej rozrywki i pozytywnych emocji, dzięki czemu zapadnie ono uczestnikom w pamięć na dłużej.

Oferta firmy eventowej jest szeroka i obejmuje m.in. opracowanie unikalnej koncepcji wydarzenia, wybór i rezerwację lokalizacji, zapraszanie gości, zapewnienie transferu uczestników, dostarczenie materiałów, organizowanie posiłków, administrowanie i prowadzenie wydarzenia, a także przygotowywanie reportaży foto i video.

Fabryka Wydarzeń jest w swoich działaniach zorientowana na klienta, bierze pod uwagę jego potrzeby i jest świadoma swojej odpowiedzialności.

Fabryka Wydarzeń

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7481586720
Regon
Adres

ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław

  • Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń – organizacja konferencji hybrydowych